KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12023384
nr 1202 3384
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade. Olja på pannå respektive duk. 52x38 cm respektive 62x40 cm. En oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 september 2018
kl 20:46:23
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr